Logo

Publikimet

 • photoRaportimi i mediave pėr paqen, konfliktin dhe ēėshtjet e sigurisė – sa objektiv dhe i ndjeshėm ndaj konfliktit ėshtė raportimi pėr kėto ēėshtje?Shkarko
 • photoLypsaria ne Kosove dhe ndikimi i saj ne sigurine e njerezveShkarko
 • photoAnalizė e sistemit tė taksave nė aspektin e Filantropisė nė KosovėShkarko
 • photoPikepamjet e qytetareve per ceshtjet kryesore te paqes dhe sigurise ne KosoveShkarko
 • photoPikepamjet e qytetareve per ceshtjet kryesore te paqes dhe sigurise ne KosoveShkarko
 • photoAktivizmi qytetar nė KosovėShkarko
 • photoReagimet ne situata emergjente – pergatitjet dhe mundesiteShkarko
 • photoProcesi i hartimit tė Strategjisė sė re tė Sigurisė sė Kosovės - Gjithėpėrfshirja dhe transparencaShkarko
 • photoKRIM I RĖNDĖ, VETĖM NĖ LETĖRShkarko
 • photoPolici i Lagjes - Policimi dhe siguria nė bashkėsiShkarko
 • photoPolitikat e sigurisė nė komunikacionShkarko
 • photoBuxheti i Policisė sė Kosovės - nevojat pėr buxhet shtesė dhe planifikim mė tė mirė financiarShkarko
 • photoKontrolli i armeve te vogla dhe te lehta ne Kosove, progresi dhe sfidatShkarko
 • photoReformat nė Policinė e KosovėsShkarko
 • photoPolicia e Kosoves, Luftimi i Krimeve Ekonomike dhe KorrupsionitShkarko
 • photoProjektet energjetike nė KosovėShkarko
 • photoProcesi i ri-emėrimit, pavarėsia dhe ndikimetShkarko
 • photoForca e Sigurisė sė Kosovės – nė mes sfidave aktuale dhe vizionit pėr tė ardhmenShkarko
 • photoZbatimi i politikave kundėr narkotikėve ilegalShkarko
 • photoZbatimi "politik" i ligjit nė KosovėShkarko
 • photoMenaxhimi i integruar i kufiritShkarko
 • photoSundimi i ligjit, kapacitetet dhe funksionimi i institucioneveShkarko
 • photoSektori i sigurisė nė Kosovė pas pavarėsisėShkarko
 • photoFunksionimi i administratės publike dhe mundėsitė e qytetarėveShkarko
 • photoSiguri nė shkolla njė mision i pamundur?!Shkarko
 • photoPėrmes vėnies nė objektiv Shkarko
 • photoSiguria nė shkolla: Sfidė pėr qytetarėt dhe institucionet Shkarko
 • photoPolicimi nė Kosovė Shkarko
 • photoKosova nė udhėkryqShkarko
 • photoSiguria nė shkolla - sfidė pėr komunitetShkarko
 • photoSiguria njerėzore nė Kosovė - Studim i pėrceptimeveShkarko
 • photoArmėt e vogla dhe siguria e njerėzve nė KosovėShkarko
 • photoDuke krijuar komunitete mė tė sigurtaShkarko